O nas

Kluczową rolę w naszym procesie projektowania odgrywa piękno i design. Nasz zespół to doświadczeni projektanci i konstruktorzy. Projektowaniem oraz produkcją budynków modułowych zajmujemy się od 2007 roku.

Wiemy, że nasi klienci cenią sobie wygodę, design, jakość i estetykę. Dlatego podczas pracy nad kolejnymi innowacjami to Ty byłeś dla nas inspiracją.

Na bazie wieloletniej analizy stworzyliśmy przestrzeń, w której możesz odpocząć, oderwać się od codzienności, ale przede wszystkim być w miejscu, które całkowicie oddaje to kim jesteś! 

Nasze najnowsze projekty powstają pod presją zmieniających się potrzeb ludzi. Nieustająca pogoń za tym co dla ciebie najważniejsze bywa wyczerpująca. Nie musisz jednak zatrzymywać się w pogoni za swoimi celami. Odpowiednia przestrzeń, która pozwoli ci odpocząć i pozbierać myśli pozwoli ci być nieustannie gotowym na nowe życiowe wyzwania.

Jest wiele tendencji dotyczących kształtowania architektury i środowiska, w którym mieszkamy. COCOMODULE zmierza do harmonii między dziełem człowieka, a dziełem natury. To odpowiedź na nieustające poszukiwania bliskości z naturą, oryginalnego sposobu na życie i miejsca gdzie czujesz się w 100% sobą. Połączenie architektury z naturą jest istotną cechą produktów COCOMODULE.

Atrakcyjność formy połączyliśmy z funkcjonalnością. COCO to wspólna praca wielu firm z różnych dziedzin. Dzięki wspólnemu doświadczeniu i determinacji powstają nasze budynki.

To dla Ciebie stworzyliśmy: COCOMODULE!

PRAWA AUTORSKIE COCOMODULE

Dzięki połączeniu sił staliśmy się niezależni. Mamy własną:
– pracownie projektową
– spawalnię
– lakiernię
– transport

Coco Design Sp. z o.o.