coco restauracja, kawiarnia, modular

Restauracja, Kawiarnia

Restauracje
Restauracja

COCOREST to propozycja modułowej restauracji - kawiarni o zachwycającej bryle.
Restauracja jest wykonana z 4 modułów o wymiarach jednego modułu 980x300x300

Restauracje, Kawiarnie
Restauracje
Mobilny Street Food

COCOREST Street Food to propozycja modułowej restauracji - kawiarni o niewielkiej a zarazem wygodnej i wystarczającej powierzchni handlowej.
Wymiary modułu 780x300x300

Restauracje, Kawiarnie
Restauracje
Restauracja na wodzie

COCOREST to także restauracje na wodzie. Moduły na platformie pływającej to doskonałe rozwiązanie. Wykorzystaj dostęp do wody i zaskocz swoich klientów.

Restauracje, Kawiarnie
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow

Restauracja to wdzięczny, a zarazem trudny interes. Wprawieni restauratorzy wiedzą, jak ważna jest symbioza między bogactwem kulinarnym, a inspirującym wnętrzem lokalu oddającym te doznania. Restauracje przechodzą metamorfozę i często zaskakują nie tylko innowacyjnymi przepisami, ale także wnętrzami, które potrafią nasycić niejednego gościa głodnego dobrego designu.
Wystrój wnętrz staje się ostatnio jednym z najważniejszych – zaraz po kuchni i obsłudze – czynników, które wpływają na ocenę danego lokalu. Restauracje COCOMODULE pozwalają na stworzenie porozumienia między tymi nierozłącznymi komponentami sztuki kulinarnej.
Dzięki mobilnej bryle COCO będziesz mógł pojawić się na każdej imprezie wraz ze swoimi klientami. Już jutro możesz być w centrum masowych festiwali muzycznych, interesujących wydarzeń, czy miejscowości turystycznych.
Przede wszystkim COCO to nowy oryginalny koncept gastronomiczny – to prawdopodobnie miejsce na mapie, które warto odwiedzić. Restauracje tętnią dziś energią, koncentrują się nie tylko wokół kuchni, ale także kultury, czy sztuki. Stwórz wyjątkowe centrum życia towarzyskiego i wybierz COCO.

error: Content is protected !!