SPA & WELLNESS

Sauny ogrodowe

COCOMODULE

SPA - 2

W pełni przeszklona modułowa strefa SPA & Wellness mieszcząca saunę 4 osobową, prysznic oraz strefę relaksu. Dodatkową atrakcją jest miejsce na wannę Jacuzzi. Całe wnętrze jest wykończone wyselekcjonowanymi materiałami. Dopełnieniem jest specjalnie zaprojektowana światłoterapia z wielokolorową barwą światła.

Odkryj zalety unikalnego modułu spa ogrodowego! Dzięki niemu możesz się zrelaksować i odprężyć w zaciszu swojego ogrodu, o każdej porze dnia i nocy. To doskonałe rozwiązanie, które zapewnia prywatność i wygodę bez konieczności wychodzenia z domu.

Specyfikacja

Linia modelu: COCO
Typ
budynku: całoroczny
Wykończenie: Standardowe lub pod klucz
Powierzchnia:  27 mkw
Moduły ilość:  1
Wymiary w cm:   300 x 990 x 300
Dach:  płaski
Elewacja: Laminat COCO
Kolor elewacji: biały

  

Układ funkcjonalny

– sauna
– prysznic
– strefa relaksu +  jacuzzi 

Rzut

Galeria

COCOMODULE

Projekt indywidualny

Nasze biuro projektowe, jest gotowe stworzyć dla Ciebie projekt indywidualny. Nasz zespół doskonale rozumie indywidualne potrzeby klienta. Skontaktuj się z nami już dziś i stwórzmy razem projekt, który wyróżni Twoją osobowość!

Dlaczego COCOMODULE?

Design

Wyposażenie, ściany, posadzki to kompilacja najbardziej luksusowych i najbardziej zaawansowanych technologicznie materiałów. Zachwycamy nie tylko formą ale i jakością.

MOBILNOŚĆ

Masz mało miejsca? Zawsze możesz dodać dodatkowy moduł. Nasze budynki są w pełni mobilne i łatwe w rozbudowie. Z COCO to Ty decydujesz jaką chcesz powierzchnię.

Restauracja modułowa, Kontenery gastronomiczne, Domy modułowe, Restauracja, Kawiarnia

TRANSPORT

Latem nad morzem a zimą w górach. Od dziś nie musisz być w jednym miejscu. Przenieś swój biznes w dowolny region. Zabierz swoje hobby dokąd tylko chcesz. Zmień miejsce pracy… I to wszystko w luksusowym stylu!

SMART HOME

Nasze budynki posiadają inteligentne rozwiązania typu Smart Home. Sterowanie smartfonem całym obiektem, światłami, roletami, temperaturą. System zabezpiecza budynek przed włamaniem, zalaniem czy pożarem.

WYMIARY

Standardowy wymiar zewnętrzny w cm | Gabaryt o tych wymiarach jest optymalny pod względem transportu.

300

szerokość

300

wysokość

600

długość min

600

długość max

Produkujemy także wymiary niestandardowe: szerokość max 450 cm, długość max 1700 cm.
Wielkość gabarytu jest wcześniej analizowana pod względem transportu i lokalizacją montażu obiektu.

Informacje techniczne

You cannot copy content of this page