POP-UP

Pawilony handlowe

COCOMODULE

POP-UP 1

POP-UP to bardzo ekskluzywne pawilony handlowe. Linia COCO wyróżni się oryginalnym stylem, funkcjonalnością i mobilnością.

COCOMODUL to nieograniczone możliwości w kreowaniu wyjątkowego designu. Możesz z nami stworzyć przestrzeń, która odzwierciedla charakter Twojej marki i przyciąga klientów swoją estetyką. Wykorzystaj różnorodne materiały, kolory i elementy wykończenia, aby stworzyć sklep, który zapada w pamięć.

Otwórz swój modułowy sklep i odkryj nowe możliwości handlu! Skontaktuj się z nami już dziś, aby rozpocząć tworzenie swojej własnej przestrzeni handlowej, która przyciągnie klientów i zapewni Ci sukces!

Specyfikacja

Linia modelu: COCO
Typ
budynku: całoroczny
Wykończenie: Standardowe lub pod klucz
Powierzchnia:  18 mkw
Moduły ilość:  1
Wymiary w cm:   300 x 600 x 300
Dach:  płaski
Elewacja: Laminat COCO
Kolor elewacji: biały

  

Układ funkcjonalny

– powierzchnia handlowa nie podzielona
– opcja, wydzielenie toalet, zaplecza itp.

Rzut

WYMIARY

Standardowy wymiar zewnętrzny w cm | Gabaryt o tych wymiarach jest optymalny pod względem transportu.

300

szerokość

300

wysokość

600

długość min

600

długość max

Produkujemy także wymiary niestandardowe: szerokość max 450 cm, długość max 1700 cm.
Wielkość gabarytu jest wcześniej analizowana pod względem transportu i lokalizacją montażu obiektu.

Galeria

COCOMODULE

Projekt indywidualny

Nasze biuro projektowe, jest gotowe stworzyć dla Ciebie projekt indywidualny. Nasz zespół doskonale rozumie indywidualne potrzeby klienta. Skontaktuj się z nami już dziś i stwórzmy razem projekt, który wyróżni Twoją osobowość!

Dlaczego COCOMODULE?

Design

Wyposażenie, ściany, posadzki to kompilacja najbardziej luksusowych i najbardziej zaawansowanych technologicznie materiałów. Zachwycamy nie tylko formą ale i jakością.

MOBILNOŚĆ

Masz mało miejsca? Zawsze możesz dodać dodatkowy moduł. Nasze budynki są w pełni mobilne i łatwe w rozbudowie. Z COCO to Ty decydujesz jaką chcesz powierzchnię.

Kontenery gastronomiczne, Domy modułowe, Restauracja, Kawiarnia

TRANSPORT

Latem nad morzem a zimą w górach. Od dziś nie musisz być w jednym miejscu. Przenieś swój biznes w dowolny region. Zabierz swoje hobby dokąd tylko chcesz. Zmień miejsce pracy… I to wszystko w luksusowym stylu!

SMART HOME

Nasze budynki posiadają inteligentne rozwiązania typu Smart Home. Sterowanie smartfonem całym obiektem, światłami, roletami, temperaturą. System zabezpiecza budynek przed włamaniem, zalaniem czy pożarem.

Informacje techniczne