PRODUKCJA

Nowoczesne budynki modułowe o najwyższej jakości

by COCOMODULE

Współpracujemy z największymi firmami w Polsce

Współpracujemy z największymi firmami w Polsce, które cieszą się ugruntowaną pozycją na rynku. To partnerstwo umożliwia nam korzystanie z ich bogatego doświadczenia, co wpływa bezpośrednio na jakość naszych produktów.

Potężne możliwości produkcyjne

Nasze możliwości produkcyjne to imponująca liczba 1000 modułów rocznie. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym potrzebom naszych klientów, gwarantując terminową realizację zamówień.

Innowacyjne technologie na każdym etapie

Przykładamy ogromną wagę do wykorzystywania najnowszych technologii w procesie produkcyjnym. Nasze zakłady są wyposażone w maszyny CNC oraz inne zaawansowane narzędzia, które umożliwiają nam osiągnięcie najwyższej precyzji i efektywności w produkcji modułów.

Certyfikaty

Technologia w której są wykonywane nasze budynki posiada szereg certyfikatów i akredytacji potwierdzających wysoką jakość techniczną, spełnienie wymogów pożarowych, akustycznych, energetycznych i środowiskowych.

Projektowanie z pasją

W COCOMODULE stawiamy na design, nadając naszym budynkom modułowym unikalny charakter dbając o estetykę, funkcjonalność i zgodność z najnowszymi trendami architektonicznymi.

Wierzymy, że nasza profesjonalna produkcja, wspierana przez nowoczesne technologie i kreatywność projektantów, tworzy niepowtarzalne budynki modułowe, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Zapraszamy do zapoznania się z naszym procesem produkcyjnym oraz efektami naszej pasji i zaangażowania.

Galeria

COCOMODULE

Projekt indywidualny

Nasze biuro projektowe, jest gotowe stworzyć dla Ciebie projekt indywidualny. Nasz zespół doskonale rozumie indywidualne potrzeby klienta. Skontaktuj się z nami już dziś i stwórzmy razem projekt, który wyróżni Twoją osobowość!

Dlaczego COCOMODULE?

Design

Wyposażenie, ściany, posadzki to kompilacja najbardziej luksusowych i najbardziej zaawansowanych technologicznie materiałów. Zachwycamy nie tylko formą ale i jakością.

MOBILNOŚĆ

Masz mało miejsca? Zawsze możesz dodać dodatkowy moduł. Nasze budynki są w pełni mobilne i łatwe w rozbudowie. Z COCO to Ty decydujesz jaką chcesz powierzchnię.

Restauracja modułowa, Kontenery gastronomiczne, Domy modułowe, Restauracja, Kawiarnia

TRANSPORT

Latem nad morzem a zimą w górach. Od dziś nie musisz być w jednym miejscu. Przenieś swój biznes w dowolny region. Zabierz swoje hobby dokąd tylko chcesz. Zmień miejsce pracy… I to wszystko w luksusowym stylu!

SMART HOME

Nasze budynki posiadają inteligentne rozwiązania typu Smart Home. Sterowanie smartfonem całym obiektem, światłami, roletami, temperaturą. System zabezpiecza budynek przed włamaniem, zalaniem czy pożarem.

You cannot copy content of this page